Design © Kontura Design
Čeština English
MUDr. Doris Danielová
Životopis
 

Historie a specifika školy a kurzů tradiční čínské medicíny MUDr. Danielové

MUDr. Doris Danielová založila v r. 2007 Školu TČM v Brně, kterou dovedla k vysoké kvalitě. Škola dlouho nesla jméno její zakladatelky, vedoucí lektorky, školitelky, garanta studia, autorky skript, osnovy dvouletého studia i její koncepce v duchu taoismu a buddhismu. Její působení na půdě jiného podnikatele skončilo v květnu 2014.
Následovaly praktické oblíbené kurzy v Penzionu pod Ronovem. V roce 2015 se MUDr. Danielová osamostatňuje a školní výuka je přenesena formou na sebe navazujících dvoudenních přednášek neboli seminářů do Penzionu Pod Ronovem, Babice nad Svitavou 210, Babice nad Svitavou, 66401
www.podronovem.cz

CO JE NA STUDIU U MUDR.DORIS DANIELOVÉ TAK ZVLÁŠTNÍ A CENNÉ?

JE TO PŘEDEVŠÍM FAKT, ŽE JAKO LÉKAŘKA S BOHATOU TŘICETILETOU PRAXÍ VIDÍ „VĚCI Z VÍCE STRAN“, její praxe je rozsáhlá jak v medicíně vědecké-západní, tak v tradiční čínské medicíně a „východním přístupu“. Naučíte se, na jakou léčbu si vzhledem ke svému vzdělání můžete troufnout a co raději či ihned přenechat medicíně vědecké. Naučíte se celostnímu pohledu na člověka, v souvislostech moderní i starověké medicíny. Koneckonců takový je i směr současné medicíny čínské, kde lékaři studují medicínu jak západní, tak tu „svoji“. Spojení těchto více pohledů na možnosti klientova léčení je nadějí pro nemocné v novém tisíciletí.